Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Malo takta  (Pročitano 1952 puta)

Leka Bankrot

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 8
Malo takta
« poslato: Februar 08, 2020, 11:12:16 posle podne »
Admin Sandra me je ban na 300 minuta sto sam rekao coveku: "Mentolu pa gde ces tamo bez flesha"
Pre i posle te recenice nista receno, tako da je samo ona razlog za ban. Da pitam doticnog admina, koga imace retko vidjam na serveru (mozda je to razlog manjka takticnosti i primene pravila): cemu sluzi gag? Da li je ovo razlog za ban?
Ako stariji admini dele moje misljenje, neka malo edukuju ove sto svrate da koriste pendrek, da nije to poenta znacke koju nose.
Inace da se malo opravdam sto sam rekao ovo: tri puta za redom na startu ide ispred mene i tamo gde mora da se baci flesh, ne baca ni jednom, a vidi moj da leti i nece da zastane ni jednom, hvata ga delimicno moj i posle ja vise ne mogu da koristim flash.
Inace ko ne zna za sinonim, mentol=covek koji ne koristi mozak i ovo je bio klasican primer pa sam ga tako i nazvao.
Inace ne treba nista nego ostavlja onako kiseli ukus ...

Leka Bankrot

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Malo takta
« Odgovor #1 poslato: Februar 08, 2020, 11:15:04 posle podne »
Admin Sandra me je ban na 300 minuta sto sam rekao coveku: "Mentolu pa gde ces tamo bez flesha"
Pre i posle te recenice nista receno, tako da je samo ona razlog za ban. Da pitam doticnog admina, koga imace retko vidjam na serveru (mozda je to razlog manjka takticnosti i primene pravila): cemu sluzi gag? Da li je ovo razlog za ban?
Ako stariji admini dele moje misljenje, neka malo edukuju ove sto svrate da koriste pendrek, da nije to poenta znacke koju nose.
Inace da se malo opravdam sto sam rekao ovo: tri puta za redom na startu ide ispred mene i tamo gde mora da se baci flesh, ne baca ni jednom, a vidi moj da leti i nece da zastane ni jednom, hvata ga delimicno moj i posle ja vise ne mogu da koristim flash.
Inace ko ne zna za sinonim, mentol=covek koji ne koristi mozak i ovo je bio klasican primer pa sam ga tako i nazvao.
Inace ne treba nista nego ostavlja onako kiseli ukus ...


blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Malo takta
« Odgovor #2 poslato: Februar 09, 2020, 01:03:05 pre podne »
Da pitam doticnog admina, koga imace retko vidjam na serveru (mozda je to razlog manjka takticnosti i primene pravila): cemu sluzi gag? Da li je ovo razlog za ban?
Ako stariji admini dele moje misljenje, neka malo edukuju ove sto svrate da koriste pendrek, da nije to poenta znacke koju nose.

Ta "dotična" je na serveru od početka tekuće godine provela 4d i 15h  a ti samo 1d. Da bi "dotičnu" video na serveru moras biti MNOGO aktivniji. "Dotična" je jedna od najboljih i najaktivnijih admina na serveru a ovakav rečnik zaslužuje ovakvu kaznu.
Ubuduće nemoj  da vređaš igrače i nece biti nikakvih problema.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Malo takta
« Odgovor #3 poslato: Februar 09, 2020, 02:35:29 posle podne »
Ja mislim da bi ti trebao da procitas pravila opet, jer tvoj recnik na serveru i nije bas kako nasa pravila nalazu, u pravu si da jeste za "mentolu" previse 300 min, ako nekom jednom izleti tako nesto, ali ako uzmes u obzir, da ti nije prvi put da na taj nacin vredjas nekog, i da si vec za to dobio duzi ban, ne znam cemu taj kiseli ukus kad si banovan svojom zaslugom.
A za Sandru kao admina necu da komentarisem nista, sve ti je Blight rekao.

Sandra

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 30
Odg: Malo takta
« Odgovor #4 poslato: Februar 09, 2020, 10:34:52 posle podne »
1. februar - puce pic..
1. februar- zadnjeg naguziti
5. februar- ovde sve nadrogirano, odmah naredni log
5.februar- mentolu gde bacas flesh

Vi ocigledno ne kapirate da mi citamo chat servera i kada nismo na serveru.
Tvoj recnik nije primeren.
Procitaj pravila.
Pozdrav,
Sandra

Leka Bankrot

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Malo takta
« Odgovor #5 poslato: Februar 10, 2020, 02:22:00 pre podne »
Ove prve dve i ajde, ali druge 2 od 5.2. su samo konstatacija na osnovu onoga sto se vidi. Ako kazem da mi neko deluje da je nadrogiran, jer cini totalno nelogicne stavri, ne znam sta je tu vredjanje. Da li je zabranjeno iznosenje svojih zapazanja? Ovo za izraz mentol je cista konstatacija, koju ce nekriticni shvatiti kao vredjanje, a pametni kao kritiku da se promeni pristup igri i koristi mozak. Nekriticni admin za to treba da da GAG !!! , a NE ban, a onaj ko je je pozitivno orjentisan da shvati onako kako sam i rekao. To je bilo izreceno da se unapredi timska igra, a ne u smeru neke destrukcije ili pak vredjanja, jer to izgleda drasticno drugacije od ovoga. Nije nekakvo drasticno vredjanje, vec vise poziv da pocne da razmislja dok igra. Nadam se da sada kapirate sto taj kiselkasti ukus svega ...
Ocito da se razlikujemo u odmeravanju tezina svega, ali dobro. Ja cu korigovati svoje komentare, ali vas molim DA ISTI STANDARD ONDA KORISTITE PREMA SVIMA OSTALIMA. Pogotovo mislim na one koji preko mikrofona pricaju daleko uvredljivije stvari i to prodje bez kazne. Zbog toga sam kod vas iskljucio pricu u igri.

Hvala i pozdrav.

Sandra

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 30
Odg: Malo takta
« Odgovor #6 poslato: Februar 10, 2020, 05:50:54 pre podne »
Mislim da je suludo sto si uopste pokusao da mi/nam pojasnjavas znacenja reci koje pises. Obe reci STA GOD TI MISLIO koriste se u jeziku kao uvrede i imaju takvu tezinu. Ja sam HA poslala tvoje logove od 5.2. koji su katastrofalni i ja bih ti na osnovu svega dala i veci ban. “Vise takta”- poruka je za tebe!

Leka Bankrot

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Malo takta
« Odgovor #7 poslato: Februar 10, 2020, 03:41:07 posle podne »
Deluje mi kao da si umislila da si admin u crkvi ili SANU, a ne na serveru za CS. Postavljas se kao da si na roditeljskom, pa jos zelis ulogu tazredne i da sve bude na nivouuuu (sto bi rekao Zika iz dinastije)... Ja sebi kada pogresim kazem konju jedan, a ne mislim da se vredjam time, vec da zapamtim gresku i nesto naucim iz nje.
Na serveru treba da vlada ortacka atmosfera gde su ovakvi izrazi uobicajeni (kada su opravdani), a uvrede su nesto sasvim drugo, ali necu vise o pojsanjavanju situacije u kojoj se nalazimo i merila i arsine koji vladaju u 21. veku u kome zivimo.
Odjavljujem se, jer vidim da nema svrhe pricati.