Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Zalba na Dragana i igrace  (Pročitano 1398 puta)

Cinderella

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 85
    • FB
Zalba na Dragana i igrace
« poslato: April 05, 2020, 01:54:06 pre podne »
Koliko vidim DraganRS ima amx sudeci po listi na forumu medjutim celo vece on nista ne radi na serveru, igraci psuju, smaraju za rtv on nista.

Sad pred izlazak Srga smara za rtv i preti par mapi pre toga psuje Dragan nista. Ja sad pred izlazak proverim jos jednom spisak vidim Dragan je u spisku pitam ga na admin say da li je admin on nista, pitam ga da li on vidi sta ovi pisu u chatu on nista. Pa vi recite da li je ovo ok.

https://www.sendspace.com/file/mtnbym

https://prnt.sc/rt6qxt
https://prnt.sc/rt6rf0

Elite

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 12
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #1 poslato: April 05, 2020, 12:25:35 posle podne »
Dragan je čovjek u godine, mator je on da  bi se  cimao oko ovih gluposti :) Po meni je sve regularno.
Ali vjerovatno će se naći sad neki pametan admin da banuje Srgu jer postoje pravila. Previše ste postali ozbiljni, opustite se malo :) Sve je počelo da vam smeta..  Ugasite chat i uživajte u igru.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #2 poslato: April 05, 2020, 03:14:42 posle podne »
Hvala na prijavi i na demou.
Dragan suspenzija 7 dana, ne prati chat i ne koristi amx komande kad treba.
Srga ban 2 dana, smaranje za mape i za rtv.

Za sve ostale, koji su bili na serveru, a i koji nisu, da se prisjetimo svi pravila:  Zabranjeno je smaranje za "rtv" i "nagovaranje" za koju mapu da se glasa, takodje i samo samranje za trenutnu mapu koja se igra. Jedno je prokomentarisati mapu svidjala se vama ili ne a drugo je smaranje za istu.


SRga

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #3 poslato: April 05, 2020, 04:57:26 posle podne »
Cindarella dal si ti normalna ??  Kao prvo mapa je bila kanal i svi su hteli rtv, drugo sprdali smo se svi i kad sam rekao daj jos 2 rtv da ne lomim kicmu i stavio keeez, svi su se smejali i sprdali, uopste nije bilo ozbiljno niti bilo sta bitno jer smo se SPRDALI, sta ste se utripovali ko da radite u FBI!! ne moze covek da se zajebava malo da se ne utripujete ko zna sta !!! Dragan covek je normalan i provalio da smo se zajebavali !!! Skinite mu suspenziju covek radi normalno svoj posao a cindareli daj te head admina posto je preozbiljna za obicnog igraca, pozdrav <3

Cinderella

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 85
    • FB
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #4 poslato: April 05, 2020, 05:13:05 posle podne »
Ne nego si ti bezobrazan iz prilozenog se vidi da si samo ti kukao i sve ostale nas nazivao fragerima jer ne zelimo da menjamo mapu, pritom mapa nije uopste terorska nego kanteri ne znaju da pobacaju bombe u tunel i zastite sajt.
Pre toga si kukao za c market koji isto neki od nas ne vole pa smo igrali i nismo druge terali na RTV, prosto ukucas i pustis ostale da sami odluce za sebe da li zele rtv ili ne.
Cim si ti toliko kukao da kucaju nisu oni toliko zeleli koliko ti.


Pritom ovo nije jedina situacija gde si se ovako ponasao. Vec duze vreme se ponasas ovako kada nema admina ili je na serveru admin koji ne radi nista.

To sto si ti bezobrazan i bahat nije sprdanje jer tako se ne sprdas kada su tu Dzoni, Dahaka ili Sandra.

HA mi ne treba, da sam htela prihvatila bi ga kad mi je nudjen vise puta.

Stvarno nije moja krivica sto vi mnogo pustate sebi kada vrednih admina nema i sto admini bi da budu admini samo zbog slota a ne da bi "radili" na serveru jer ih niko ne bije po usima da budu admini ako vec to ne zele.

Tako da prestanite uvek krivicu da svaljujete na drugoga nego obratite paznju na ono sto radite.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #5 poslato: April 05, 2020, 06:16:21 posle podne »
Ja ne znam stvarno sta se vise igraci koji dobio ban zale a znaju sta su uradili?
Srgo, prva stvar, admin koji ne radi svoj posao dobija suspenziju, Dragan cijelu mapu nije ragovao ni na sta, to ne znaci da je on los admin ili igrac, samo da u datom momentu nije odradio ono sto se od njega ocekuje.
Sledeca stvar, velika je razlika izmedju zezanja, i KRSENJA pravila.
I za kraj, da Cindi nije objavila demo, isto bi bilo ti bi dobio ban jer su nam jos neki igraci poslali tvoj chat na istoj mapi.

Znaci, sprdnja i zezanje je uvijek dobrodoslo na serveru, ali to ne znaci da kroz istu tu sprdnju moze da se krsi bilo koje pravilo koje je napisano.

SRga

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #6 poslato: April 05, 2020, 06:19:09 posle podne »
hahahhahahahah nije ovo vrtic, sta si se uzivela u ulogu?

 mene bas briga da li su tu dahaka, sandra ili dzoni ja svasta pisem i kad su oni tu, ne radim nista sto ne sme da se radi, samo se sprdam previse, ocigledno da bi ti ukapirala

Ali dobro uvek ce biti tu neko nezadovoljan svojim zivotom i pun frustracija tako da hvala ti sto si mi otvorila oci  :-* :-* :-*


Cinderella

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 85
    • FB
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #7 poslato: April 05, 2020, 06:34:32 posle podne »
Pozabavi se svojim zivotom moj ostavi na miru, meni je sasvim dobro ne brini. Ti si taj koji mora druge da vredja i psuje da bi dobio paznju.

U krajnjem slucaju da nisam u pravu ne bi dobio ban vec bi meni rekli da preterujem ili sta god. Tako da me se okani.

Cinderella

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 85
    • FB
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #8 poslato: April 05, 2020, 06:38:49 posle podne »
I plus ovo nije bilo vezano za tebe, bilo je tu i likova koji su psovali i svacega jos. Head admini su tu da rese.

Tako da ponavljam oni su ti koji su ti dali kaznu jer smatraju tako da treba.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #9 poslato: April 05, 2020, 07:04:32 posle podne »
Srgo, zbog tvog ponasanja na forumu sad, produzen ti je ban na 7 dana, pa krivite uvijek nekog drugog a ne sebe. A ti ako zelis vidi sam na chatu tvoje poruke i jasno ce ti bit sta radis pogresno.

SRga

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 6
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #10 poslato: April 07, 2020, 10:59:04 posle podne »
Od obicne srdnje na serveru gde smo se kezili i terali cirkus, dosli ste do zakljucka kao da sam svima i mrtvo i zivo, vi meni dajete posle 2 dana bana kad udjem na server jos 7 dana, jebite mi kevu ako vi znate sta radite, i zbog foruma gde nikakve veze nema sa igrom i ponasanjem na serveru dajes mi ban "na serveru" 7 dana :) nema problema ja igram na serveru preko 5 godina, svasta sam cutao i trpeo kad su mi svi jebali majku i napusavali me kako ubijam i kako igram, opet kazem nema veze daj mi ban na godinu dana, nema sekiracije ali za ono sto nije bilo to necu da priznam, srdacan pozdrav vidimo se nekom drugom prilikom :)

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Zalba na Dragana i igrace
« Odgovor #11 poslato: April 07, 2020, 11:18:14 posle podne »
Bas nema potrebe da psujes..mozes i drugacije da se izrazis da shvatimo poentu.
Ban si dobio na 2 dana zbog krsenja pravila vezano za rtv, i zbog tvog ucestalog krsenja pravila nevezano za posovanje familije nekom posto mislis da je to jedino pravilo.
Zatim 7 si dobio zbog bezobraznog ponasanja na forum.
Ban ti istice za 5 dana, admini su te samo banovali jer izgleda da nesto nije kako treba sa banovanjem pa si uspio da udjes. Ban ti je od 05.04 kad se sve ovo i izdesavalo.
I sve je povezano..kad se neko ponasa ruzno ili na forum ili na fb ban dobija i na srv.i ne dobija se ban tek tako, igras 5 godina a i dalje krsis pravila, znaci da je do tebe ne do nekog drugog.