Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Afk vol 3  (Pročitano 966 puta)

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Afk vol 3
« poslato: Septembar 30, 2019, 12:40:27 posle podne »
Obzirom da se promenila vlast na serveru, red je da pitam kakvo je stanje po pitanju novih predloga izmedju ostalih i ovog http://matorci.info/index.php/topic,2665.0.html
I ima li svrhe predlagati nove stvari, obzirom da za vreme prosle "vlasti" nije bilo bas sluha za nove predloge... Hvala

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Afk vol 3
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2019, 08:45:33 posle podne »
Da ne bude da sam te zaboravio, video sam post na poslu - medjutim nisam stigao da napiem odgovor.

Ukoliko se dobro secam, (a provericu posle opet) ne postoji eksterni fajl u kom je moguce odraditi promenu parametara za ovaj plugin.
Tako da je jedino moguce da se uzme izvorni fajl i izmeni se u njemu podesavanje - pa da se kompajlira i ubaci na server.
Ako se dobro secam diskusije izmedju mene i kiselog pre par meseci - taj izvorni fajl ko zna gde je zavrsio, a drugi nemamo.

Sto se tice pravljenja plugina - meni to nije problem da radim, ali jednostavno nemam vremena za tako nesto zbog posla i projekata koji mi vise nad glavom.
Kiseli je jednostavno dar mar za to, ali verujem da je i on u istoj situaciji :(
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!