Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Zbog cega sam mutiran ?  (Pročitano 1548 puta)

Strikoo

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 13
Zbog cega sam mutiran ?
« poslato: Oktobar 24, 2018, 12:10:54 pre podne »
Mutiran sam od strane jednog admina razlog ne znam niti mi je odgovorio...A igrac koji je namjerno meni bacio bombu nije kaznjen, aj recemo da i jest od mene 20x slap...Striko
https://www.sendspace.com/file/bo4b2k

StevanM.93

  • Bot
  • **
  • Poruke: 28
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2018, 11:30:17 pre podne »
Pozdrav, ja sam te poslao na odmor od 60 minuta, to je demo od sinoc, ne znam iz kojeg razloga se na tvom demou ne cuje sta ko prica/govori pa se iz tog razloga ne cuje ni ti sto si svom saigracu oca opsovao "(oca ti j...)" kada te je digao, (ima i u admin chatu dokaz kako se zale igraci na tvoj recnik) zbog toga si dobio mute, i na moje mute ti meni pises "mars" i zato si poslat na odmor, procitaj pravila molim te, ima ih na forumu, kako si pronasao zalbe tako ces i pravila =) PS: ovaj put sam bio blag za vredjanje admina jer mislim da si nov i da ne znas pravila, sledeci put necu, zato procitaj pravila, pucamo se na serveru, svako dobro.

Strikoo

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2018, 12:49:36 posle podne »
Eee...Drug nisam banovan  ;D ;D vec mutiran a banovao si prije mene Stuku (to me ne zanima samo kazem mozda si me sa njim zamjenio). Stari sam igrac samo nisam stalan jer imam i svoj srw. I nisam igracu opsovao oca vec sam sledece rekao: (On mi je bacio bombu pod noge i ubio me i ja sam ga slap 20x onda je on napisao "Ups ispala mi...ali je makar ubila koga treba") Ja:"Ja sam se sa razlogom vratio i stao u cosak niti sam koga blokao niti ista...ako ti smetam zaobidji me slobodno nemoj ni da mi se obracas...Jesi cuo? Jesi cuo?" i onda mute. Nisam dobio ban samo trazim razlog zasto sam mutiran.

Strikoo

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 24, 2018, 12:55:25 posle podne »
A ako sam mu opsovao oca slobodno me banaj zauvijek jer ne zelim i ne volim da se spustam na takav nivo da nekog vrijedjam sa psovkama. Samo 2x sam rekao na srw ruznu rijec prvi put se desilo zezali smo se nesto i ja kazem na MIC "e je*iga" u sali drugi put se desilo prije par dana isto to sam ponovio u chat i automatski sam dobio gag i izvinuo sam se adminima. Ako me do sada niste dovoljno upoznali onda ja stvarno ne znam sta da kazem. Trudim se sa svima biti dobar, postujem sve vas (kolkko ko zasluzuje).
Sa demo ne znam sta je probat cu ga ponovo upload pa da vidimo hoce li se cuti sta sam rekao.

Dahaka

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 91
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 24, 2018, 01:17:00 posle podne »
Nece se cuti sta si rekao, ne cuje se sa tvog demo-a sta ti pricas :)

Strikoo

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 13

Strikoo

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 24, 2018, 02:01:10 posle podne »
Dahaka uredu...Ti me mozda znas duze na srw dal si imao do sada problema sa mnom ?

StevanM.93

  • Bot
  • **
  • Poruke: 28
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 26, 2018, 12:12:59 posle podne »
Moja greska, pomislio sam da si ""stuka", ja se izvinjavam =)

Strikoo

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Zbog cega sam mutiran ?
« Odgovor #8 poslato: Novembar 09, 2018, 01:26:54 posle podne »
Uredu je :)