Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: TEST  (Pročitano 1031 puta)

OFP

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 3
TEST
« poslato: Januar 13, 2021, 12:49:55 pre podne »
Ne znam da uradim test niti mi pada na pamet da ga ucim.  Jednom sam davno slucajno ga uradio i ni to ne znam kako mi uspelo.  Ne znam zasto se izivljavate na ovaj nacin....pogotovu sto nisam neko ko prvi put ulazi na server. Nekada je bilo s vremena na vreme ti daju i ja tad obicno disconect pa se vratim kasnije i to je smaralo ali sada je nesnosljivo, kako udjes test i ne mos ni krenes. U 2021 dajete test za 16  i 32 bita za igru iz 1999, jbm te osude i zdravi razume...

Bagat

  • Admini
  • Bot
  • *
  • Poruke: 27
Odg: TEST
« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2021, 02:20:24 pre podne »
Test ti se automatski daje dok ga ne uradiš.
Inače, prosečnoj osobi treba manje od 5 sekundi da uradi test, ne znam kakvo je to iživljavanje. Ima ljudi koji bi da igraju na 16 bita ne zato što igraju na digitronu, nego da bi stekli prednost nad igračima koji igraju ma 32 bita.

Kao drugo ponašanje, pazi šta pričaš. Ako ti server smeta, nećeš biti krivično gonjen ako odeš negde drugde.


Test je veoma lak za rešavanje, pod pretpostavkom da igrač poseduje najosnovnije poznavanje engleskog jezika i sposobnost vida. I naravno da igra na 32 bita.
Tako da uprostiću ceo proces za tebe.

Kako ti se pojavi da radiš test, stisneš 1 na tastaturi.
Nakon toga, pojaviće se slika sa 8 kvadrata, jedan će imati debelu uspravnu liniju, stisneš OK na ekranu ili enter na tastaturi i onda pritisneš na tastaturi broj gde je kvadrat bio sa linijom.
Ponoviš to tri puta i gotovo.

cac

  • Head Admin
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 254
    • www.sanatorijum.forumakers.com
Odg: TEST
« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2021, 02:20:34 posle podne »
U odgovoru od Bagat-a ti je sve receno, ako ni to ne pomogne evo pokusaj ovo pregledati : https://www.youtube.com/watch?v=Gc6cRnlzvhA.

Test je nezaobilazna Tema naseg servera i nece biti ukinut ni u kom slucaju.

Hvala na razumevanju.
[/url]

OFP

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 3
Odg: TEST
« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2021, 02:40:52 posle podne »
Donekle si objasnio za test ali i dalje smatram da je to cista glupost, za sta na kraju postoje admini nego da gledaju druge igrace pa ako utvrde da nije u redu nesto  onda su tu da reaguju. Necu bre svaki put kad udjem da moram radim jbni test. Za sta da pazim sta pisem!? Sto sam napisao "jbm te osude", da primetio sam, to je jos jedna od nebuloza pojedinih admina na serveru,  bukvalno cim neko napise "jbm ti kutiju" ili  neku slicnu bezazlenu psovku koja i nije upucena nikome vec predmetu ili slicno, a koja uzgred nije toliko strasna, odmah pojedini reaguju  tipa pretnjama "pazi sta pises" ili bez psovanja i slicne gluposti upozoravanja, kao i ti ovde (velika vecina dece u ovom nasem drustvu do 7 godine nauce sve moguce psovke a vi cete da glumite deve Marije i terate na fino ponasanje dok neko igra prokletu igru, kao da smo u akdemiji nauka, ok odlicno razmisljanje)....  Ma pazi bogati kao da niko ne zna od igraca na serveru da psuje pa ce tu da nauce, uzgred vecina su ionako matori konji, dece tako reci i nema pogotovu kasnije uvece, ono sto hocu da kazem je pravite od muve medveda i iritirate sitnim bespotrebnim glupostima koje su apsolutno nevazne (pustite ljude da igraju igru a ne opterecujte ih glupostima i znaju se granice ponasanja ako neko nekome opsuje mater ili slicno na verskoj rasnoj nacionalnoj osnovi onda je za sankcionisanje, a ne jbm ti kutiju i odma salva upozorenja, pretnij...smesno), ako ce nekoga da uvredi ili nauci losem delovanju u drustvu psovka jbm ti kutiju  onda stavite malo prst na celo i razmislite koliko to moze da bude opasno po drustvenu svest pojedinca koji cuje tako nesto. Pojedini od admina su zacrtani do bola da je zalosno (vise bih voleo da je smesno ali na zalost nije) i slusati i gledati sta pisu na serveru kad su pomenute situacije u pitanju.

ps. nije da i ocekujem neki razuman odgovor  na ovaj moj komentar posle procitanog tvog, jos si ti verovatno od "umerenijih" ...

Bagat

  • Admini
  • Bot
  • *
  • Poruke: 27
Odg: TEST
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2021, 03:10:51 posle podne »
http://matorci.info/index.php/topic,1612.0.html
Odatle izdavajam
"Sva naša pravila su nastala iskustvom.
Mi imamo ideju kakav server želimo, kakvu ekipu želimo na serveru, i na tome radimo od 1.11.2013. kada je server pretvoren u public.
S obzirom na to, u samom početku smo postavili neka podešavanja na serveru i neka pravila, i pridržavali ih se.
Vremenom, uočavali smo razne probleme, nelogičnosti ili šta god drugo, i korigovali i podešavanja i pravila, i tako ćemo raditi i ubuduće."

Kad imaš viška vremena možeš da pročitaš i ostalo o pravilima i slično
http://matorci.info/index.php/board,2.0.html

Ako je sve ovo teško svariti, imaš tonu drugih servera.
Po pravilima ne smem da reklamiram druge servere, ali rumunski imaju dobar ping i uglavnom im ne smeta psovanje na srpskom.