Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.  (Pročitano 8581 puta)

Nakata

  • Bot
  • **
  • Poruke: 20
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #15 poslato: Novembar 07, 2019, 10:41:51 posle podne »
Evo i ja nesto da kazem :D
Mislim da pravila ne treba nesto posebno menjati, posebno pravila ponasanja. Jer ima nas koji smo ovde, pa skoro od nastanka servera, a koji nikad nismo bili kaznjeni. Mozemo se saliti i druziti bez vredjanja. Mozda smisliti bolji nacin kaznjavanja, ali kazna mora da postoji. 
Bot, citer... ok, ali raspali, konj, june.... nikako
Suspenzije za admine nikako ne ukidati jer koliko god iskusni bili, umeju pojedini da naprave propuste i to velike.
Meni su pravila sva ok, postujem ih oduvek, procitala ih skoro :D

Toliko :D <3

U potpunosti se slazem.

Ako ukinete prodaju to ce biti najveca greska. Samo nam trebaju klinci I oni koji imaju klinacki nivo inteligencije da masu nozem I posle svakog klanja da pisu "vrati noz", "operi pa vrati"...

CrNoGoRaC

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 7
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #16 poslato: Novembar 07, 2019, 10:54:16 posle podne »
A sta ce vam ova muka blagos ? :) Neka ostane kao i do sad i dobro je to :)

BIOHAZARD

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #17 poslato: Novembar 07, 2019, 11:30:02 posle podne »
Mozda da se promeni ip/host whatever za pocetak, mada znam da nema nista od toga, ali hajd' kao da probam... Pravila svejedno ok su i do sad bila...

PS. Nemojte mi samo prodavati pricu da server radi isto kao i pre onog zestokog pucanja servera...


Pozz   ;)

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #18 poslato: Novembar 07, 2019, 11:51:49 posle podne »
Setih se jos necega, molim vas iskljucite ovaj plugin za "psovke" jer previse iritira a nema neku svrhu.. hvala

BIOHAZARD

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #19 poslato: Novembar 08, 2019, 12:13:57 pre podne »
Tako je Mahony, znaci napisu ljudi nebitno nesto nevezano za cs ili psovanje, i dobiju cenzuru...

Ribolovac

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 51
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #20 poslato: Novembar 08, 2019, 10:03:52 pre podne »
1.Tony slažem se sa tobom u vezi pluinga za psovke...primera radi nemoze ukucati nick Lakukaraca...ima jos puno primera
2.Bio slažem se i sa tobom u vezi servera i što si naveo ali znamo sa od tifa nema ništa
3.Prodaju treba ukinuti... Nož je isto oružje...Ako se vratimo god dana u nazad mislim da ne Oli najviše jurcao nozem po mali...a Oli je sasvim ok i pozitivan lik...ne znam ni dal mu je neko zamerio na tome...
4.Idemo dalje... namerno ubijanje saigrača...malo zaznuto.... možda pustiti da admin odluči o tome a ne igrač...bilo je X slučajeva da neko rešava partiju...a njegov ga diže i ekipa gubi...
5.Ovo je ujedno i pitanje...ne znam kakav dogovor imate vi admini između sebe...ali u slučaju 32 igrača na serveru...izlaze admini ( ostaju recimo 2) a ne neki put se zadesi da na 32 igrača na serveru ima 5-6 admina te igrači ne mogu ući na server...mislim da bi to trebalo regulisati
6. Ovo je za Bozu...sredi mali kamp zone... imaš male gde kad si Ts i udjes u tokom igre u cs kamp zonu ona te kill...
7. Zaklnucavanje posta...time igračima ne dopustate da iznesu svoje mišljenje...
8. I skinive bi zabranio ali znam da ni od toga nema nista...
Toliko od mene

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #21 poslato: Novembar 08, 2019, 11:31:24 pre podne »
5.Ovo je ujedno i pitanje...ne znam kakav dogovor imate vi admini između sebe...ali u slučaju 32 igrača na serveru...izlaze admini ( ostaju recimo 2) a ne neki put se zadesi da na 32 igrača na serveru ima 5-6 admina te igrači ne mogu ući na server...mislim da bi to trebalo regulisati

Au brt... Pa admini su pre svega igraci koji igraju na serveru isto kao i obicni igraci. Zasto bi neko izlazio sa servera od admina da ustupi slot obicnom igracu? Admin ne sedi celu mapu u specu cisto da se vidi da je tu(kao na mnogim serverima) vec je admin usao da bi igrao....

Ribolovac

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 51
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #22 poslato: Novembar 08, 2019, 12:42:37 posle podne »
Tony baš iz tog razloga da bi običan igrač mogao da udje na server...ovako pokusa 2-3-5-7 puta i više i ne dolazi na server... već ide na drugo mesto da igra...a ujedno seever nije 24h pun tako da treba ispoštovati u tim trenucima te igrače...
A ujedno ako bi moglo da se reguliše da igrač koj nema slot ne bude izbačen sa servera ulaskom admina ili igrača sa slotom u toku igre...koliko se puta desilo da igrač defa a server ga izbaci u tom trenutku ...eto i time bi se mogli pozabaviti

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #23 poslato: Novembar 08, 2019, 12:51:47 posle podne »
Bukvalno je veći problem što nemamo admine i što kad ih nema kad je pun server ne mogu da uđu - nego gore naveden problem koji si naveo Ribolovac.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

Cinderella

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 85
    • FB
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #24 poslato: Novembar 08, 2019, 01:00:18 posle podne »
Nemaju samo admini slot vec i obicni igraci, ko hoce slot lako moze da dobije isti. A nekog terati sa servera samo da bi usao neko drugi je jako ruzno. Da li bi ti izasao u toku igre da udje neki random lik. Oduvek i mi sa slotom smo se mucili da udjemo na pun server ali u tome je car, jer se svi zalete uvek na prazan server umesto na pun.  Gde ste bili letos kad je bio prazan server? Sto ste isti na druge servere? Pa upravo zato. Kome je stalo da udje na server ucice kome ne neka produzi dalje.

Da dodam jos nesto sinoc sam se setila.  Tice se unbana pre gledanja demoa. Vise puta ste davali unban citerima da ne bi cekali na odluku a onda on ponovo udje na server i kida zivce igracima sa svojim citom ili sta god da je radio pa dobio ban.

Ribolovac

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 51
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #25 poslato: Novembar 08, 2019, 01:15:10 posle podne »
Cindi gde su išli letos i gde su sada nemam pojma...ja godinama ne igram ni na jednom drugom serveru...na cs se nalaze dva servera Matorci i mini ( koj čekam da proradi )
Nego vratimo se mi predlozima za promene...

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #26 poslato: Novembar 08, 2019, 02:40:57 posle podne »
Bez uvrede ribolovac, ali ovo je velika glupost sto se predlozio a tice se ustupanja slota

Ribolovac

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 51
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #27 poslato: Novembar 08, 2019, 03:05:19 posle podne »
Vidi Tony ranije pre nego što sam došao na ovaj server i dok je cs bio puno popularniji igrao sam na drugim serverima...tamo je važilo neko nepisano pravilo...kada je server poluprazan upadaju admini da popune server...kako se server puni i dolaze igrači admini bi izlazili... ostalo bi njih 1-2-3 da drže situaciju pod kontrolom...to je nešto što je već vidjeno ...ja sam samo to predložio ovde...ali pošto je Boža već objasnio neke stvari nećemo dalje...

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #28 poslato: Novembar 08, 2019, 04:51:45 posle podne »
Toga i sad ima, a to je zato sto se serveri takmice da budu u top 5 na gametrackeru, i stalno ces vidjati po 5-6 igraca u specu koji su tu samo da popune mesto a takodje u jutarnjim satima ima 10-15 igraca u specu iz istog razloga. Jednostavno kod njih admini ulaze cisto da bi popunili mesto i punili server, dok na ovom serveru nikad neces videti igraca u specu ili afk jer svi igraju...

Znam ja sta si ti predlozio ali ovaj server se ne takmici da bude prvi na gametrackeru vec sluzi kao mesto gde ce se igraci druziti i zabavljati a i admini ulaze iz istog razloga samo imaju jednu obavezu vise od obicnih igraca... Jos jednom, ne shvataj ovo pogresno, samo je ovaj server drugaciji od ostalih po mnogo cemu. :)

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Promena pravila za igrače i rada servera generalno.
« Odgovor #29 poslato: Novembar 09, 2019, 02:23:55 posle podne »
Ovako, sto se tice predloga da se ukine prodaja i kukanje na rtv i pozivanje na glasanje mapa, ja stvarno mislim da to ne bi trebalo da se ukine ikad. To su dva pravila koja su vremenom dodata kao jako potrebna pravila, jer je nepodnosljivo bilo da se igra uopste na serveru od jurcanja sa nozevima, i kukanja za mape. I nije Klanica jedini bio koji je to radio, masu igraca je namjerno klalo odredjene igrace da ih "ponizi" i da ometa samu igru na serveru. Zbog gresaka u procjeni prodaje ja sam vec predlozila da se npr vrijeme sa 60 min smanji na 20 min, ali da prodaja ostane u zabranjenim stvarima.
Sto se tice, uzrecica kao sto je jbg vec po pravilu za njih ide opomena, pa tek ako se preceruje ide gag.
Busi ga, govedo, botino, nisu medju kaznjivim stvarima vec duze vrijeme.(sem naravno izrazi kao sto su konju raspali, kravo raspala idt)
Sala sama po sebi je uvijek dozvoljena, sem ako dolazi do pretjerivanja u tome, jer nikad se ne zna ko se i kad moze uvrijediti, tako da na tome treba da se poradi, da se granica neka zna ali da ostane vesela atmosfera na serveru.
Sto se tice ove price za slot, to mi nema smisla, i admini i igraci koji imaju slot su jednaki, tako da me vidim razlog sto bi neko sa slotom oslobadjao mjesto nekom drugom, svi isto pravo i sansu imaju da udju kad je pun srv.
Sto se tice plugina za ruzne rijeci, ni to ne treba da se uklanja jer vam pomaze dosta puta da ne vidite gadosti i ruzne rijeci sto se pisu, jeste da ima bagova ali brzo se skonta koja rijec se spaja i ispada neprikladna, plus za bag taj niko nikad nije kaznjen sto znaci da se sve dobro procita.
Samo prozivanje na serveru nije dozvoljeno, dosta puta se za to i dobije opomena jer admin ne moze da gata jel neko ozbiljan ili nije.
Hmm, slazem se sa Cindi, sto se tice momentalnog unbana, to treba ukinuti, spasilo bi i igrace i admine muke, ionako sve manje ima citera samim tim mislim da igrac moze sacekati dok se demo ne pogleda i utvrdi se jel igrac cist ili nije. I slazem se da nema ni potrebe za nekim drasticnim promjenama pravila jer svako pravilo je donjeto jer je bilo neopohodno.
Ukidanje suspenzije za admina takodje ne.
Iiiii host se nece promjeniti radi vas dvoje sto samo kukate i zanemarujete 80% igraca koji nemaju problem sa pingom  :P
I za kraj, moje najiskrenije misljenje je da su pravila odlicna, ali zato sto svako od nas ima razlicit kriterijum procijenjivanja nekih situacija dovodi do toga da neki isti sekund banuju nesto sto bi neki drugi admin zavrsio opomenom, tako da samo treba da se pravilima usaglasi neka sredina, i mislim da ce situcija biti opustenija i prijatnija za igru i druzenje.