Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Problem sa mikrofonom  (Pročitano 2716 puta)

OverrideX

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 66
Problem sa mikrofonom
« poslato: Decembar 18, 2017, 11:38:38 posle podne »
Drugari aj mala pomoc... Imam problema oko podesavanja mikrofona
Promenio sam ih nekoliko do sad i uvek isti problem se desava
Tokom testiranja u windowsu mic radi savrseno ali cim udjem u cs nastaju problemi
U opcijama postoji test mic i tu mi se desava da se cuje eho neki i seckanje
U igri se saigraci zale da mi dosta krci dok pricam... Pomagajte ako bilo ko ima neku ideju ili neko podesavanje

Blitzkrieg

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 181
  • Less emotions, u'll live longer.
    • Classified
Odg: Problem sa mikrofonom
« Odgovor #1 poslato: Decembar 19, 2017, 12:20:20 pre podne »
Probaj ove tri stvari:

1# Update-uj Sound Driver-e

2# Udjes u "Sound" / "Microphone" - Pa kliknes na properties na "Microphone" / VoizReal Exp / I stikliras "Acoustic Echo Cancellation" Mozes i da probas "Noise Suppression" takodje.

3# Isto Udjes u "Sound" / "Microphone" - Pa kliknes na properties na "Microphone" Tu ces skroz dole videti
"Device Usage: Use this device (enable)" tu klikni i odaberi (disable) pa onda opet vrati na (enable) Cisto da probas jer je uspevalo.

Nadam se da ce ti nesto od ovoga pomoci.

 
The only people I owe my loyalty to, are the ones who never made me question theirs.

laracrofna

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 143
  • Bot, ali ubija
Odg: Problem sa mikrofonom
« Odgovor #2 poslato: Decembar 19, 2017, 12:33:32 pre podne »
i ja sam imao problema sa mikrofonom na cs. Na ts i ostalim mestima sve radi fenomenalno a na cs krcim pa sam trazio Drivere i menjao Windowse dok nisam uboo pravi win i driver. E sada verujem da je sve do drivera ali jednostavno na nekom windowsu ti nece raditi driver koji skidas sa neta. Probaj da pronadjes neki drugi driver ili formatiraj komp pa sve ispocetka.

OverrideX

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: Problem sa mikrofonom
« Odgovor #3 poslato: Decembar 19, 2017, 09:21:27 posle podne »
Hvala na pomoci resen problem, drajveri su bili u pitanju

laracrofna

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 143
  • Bot, ali ubija
Odg: Problem sa mikrofonom
« Odgovor #4 poslato: Decembar 21, 2017, 08:00:21 posle podne »
Nema na cemu. Kazetm ti da sam i ja imao isti problem pa sam to sredio. A sada je jos jedan problem ispao sto nas steam igrace ne cuju svi pa vise ni ne znam ko cuje a ko ne pa slabo i pricam obicno pisem sve sto treba

Dexter

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Problem sa mikrofonom
« Odgovor #5 poslato: Mart 19, 2021, 11:23:39 posle podne »
Ja imam veći problem  :o mikrofon test mi svagdje radi normalno i bez problema kad ga koristim na skype i drugim mjestima
samo na CS kad udjem u opcije ima na voice opcija test da se odradi ništa mi ne pokazuje na testu kao da mikrofon nije ni priključen na računar niti me iko čuje na serveru , baš beze a maksuz sam uzeo mikrofon za CS -.-  :'(