Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"  (Pročitano 14601 puta)

Blitzkrieg

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 181
  • Less emotions, u'll live longer.
    • Classified
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #15 poslato: Decembar 25, 2017, 02:58:25 posle podne »
Problem sa tom mapom je taj sto je busna na sve strane, sa svakog coska se mozes popeti gore. A krpljena je u vise navrata xD
The only people I owe my loyalty to, are the ones who never made me question theirs.

Goostav

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 161
  • Мого нас је ЖК...вако, ЖК.
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #16 poslato: Decembar 25, 2017, 09:33:13 posle podne »
Mapa de_blitzkrieg. Terasa iznad sajta, kanteri mogu da se popnu na krov i da prođu na desni deo slike odakle mogu da rokaju i vide kroz teksturu, dok ih terori ne vide. Penju se sa terase na taj krov.


kiseli

  • Prijatelj Servera
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 266
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #17 poslato: Decembar 26, 2017, 04:14:00 posle podne »
de_verso nasao sam teksturu woohoo

Sredjeno valjda, posto se upravo igrala mapa :)
kiseli <3 uzi

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #18 poslato: Januar 03, 2018, 01:08:38 pre podne »
de_ancient

Tekstura. Blokirati sve ove kutije penjanje na njih baš SVE
TT SPAWN
Pristup teksturi bez dodatnog igrača tj. svako može da se popne prvo sa desne na levu i posle šta oće može radi. (prva slika)



Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

Goostav

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 161
  • Мого нас је ЖК...вако, ЖК.
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #19 poslato: Januar 07, 2018, 02:38:02 posle podne »
Ona mapa de_blitzkreig i dalje može da se penje na teksturu, ono desno je sređeno (štiklirano na slici) ali i dalje može levo (x na slici) i gleda se kroz teksturu. Jedino pravo rešenje ovde je da se zabrani penjanje na banderu banderašima.


laracrofna

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 143
  • Bot, ali ubija
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #20 poslato: Januar 18, 2018, 09:06:31 posle podne »
Na ovoj mapi de_blitzkreig postoji rupa na kockama gore kada se popnes odmah propadnes i ne mozes izaci. Ako je moguce da se to zatvori




OverrideX

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #21 poslato: Februar 07, 2018, 05:54:23 posle podne »
Nova map de_dust_xs msm da nosi naziv... molim vas ako moze da se ct spawn pomeri blize B sajtu. Mapa je odlicna ali ct uvek gubi

kiseli

  • Prijatelj Servera
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 266
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #22 poslato: Februar 10, 2018, 09:51:36 posle podne »
Ona mapa de_blitzkreig i dalje može da se penje na teksturu, ono desno je sređeno (štiklirano na slici) ali i dalje može levo (x na slici) i gleda se kroz teksturu. Jedino pravo rešenje ovde je da se zabrani penjanje na banderu banderašima.


Na ovoj mapi de_blitzkreig postoji rupa na kockama gore kada se popnes odmah propadnes i ne mozes izaci. Ako je moguce da se to zatvori

To je valjda vec sredjeno :)

Nova map de_dust_xs msm da nosi naziv... molim vas ako moze da se ct spawn pomeri blize B sajtu. Mapa je odlicna ali ct uvek gubi

Pomereni sponovi i za ct i tt, e sad da li ce im to pomoci nemam pojma :D

Mapu de_lemming1_v1 obrisati ili ukloniti sve eksplozivne burice sa nje - Zato sto.. ruse server.

Nema SS, nema Demo, nema nista. Jednostavno je.

Nazalost to bas nije tako jednostavno :P

A bilo bi dobro da se zabrani vožnja džipa,pre neki dan zeleni imao skor nekih minus deset ili čak i više,server ga nije izbacio jer se gaženje izgleda ne računa kao ubistvo svoga.Ima igrača kojima je to zasmetalo jer su tt non stop gubili dok su se on i još neki igrači zezali celu mapu sa džipom.

Dzip uklonjen :)

de_aaron pomeriti TT sponove bliže pošto malo je nerealna mapa za terore.

de_brick_zone ovo je malo previše CT mapa i malim modifikovanjem TT spawna tj prebacivanjem sa one platforme niže bi ja mislim bilo sasvim okej

de_zima Terori ovde mnogo dominiraju, rekli smo odavno da ćemo srediti spawnove

de_snowville - Ovo je jako zanimljiva mapa ali TT prvi stiže na sajt

de_bistrita - TT mapa

de_romania2012 vrhunska mapa, ali TT baš prerano stiže na njihov desni sajt

de_cg_beta odlična mapa, ali makar malo pomeriti CT spawn unapred

de_fabryka2  isto odlična mapa, ali makar malo CT spawn pomeriti da neki igrači dobijaju bolji spawn za desni CT sajt.

de_daws itekako treba malo srediti , jer Terori itekako prvi stižu na svoj desni sajt.

poyy


de_aaron pomereni tt sponovi nesto blize, ne previse
de_brick_zone spusteni sponovi nize
de_zima ove mape sa nazalost slabo secam, samim tim zahteva mnogo vremena da vidim gde sa stavim sponove. tako da sam za sad samo pomerio nesto napred ct sponove, za tt nema mesta da idu nazad. bas iz tog razloga je slika predloga vise nego potrebna :D
de_snowville ovu mapu trenutno ni nemam na kompu :D a iskreno nemam pojma kako da je poboljsam, narocito bez ssa :P
de_bistrita nesto pomereni i tt i ct sponovi
de_romania2012 nesto pomereni sponovi, nazalost ct nema bas puno mesta zbog uskog prolaza
de_cg_beta sredjeno, valjda
de_fabryka2 pomereni nesto ct sponovi
de_daws nazalost tt ne moze dalje da se pomeri, a zbog rasporeda mape sa ct strane tesko je njih lepo podesiti. e sad da li ce ovo pomoci ko zna :D
kiseli <3 uzi

Graf Z CaL

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 12
  • A bio sam na sve spreman da te imam, da te nemam d
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #23 poslato: Mart 19, 2018, 10:01:49 posle podne »
mapa de_brick_zone
Nmg svi terori da kupuju oruzije kada se spawnaju nego moraju da se vracaju u sredinu spawna da bi kupili!

kiseli

  • Prijatelj Servera
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 266
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #24 poslato: Mart 20, 2018, 07:27:10 posle podne »
mapa de_brick_zone
Nmg svi terori da kupuju oruzije kada se spawnaju nego moraju da se vracaju u sredinu spawna da bi kupili!

Sredjeno sinoc, valjda :D
kiseli <3 uzi

Bagat

  • Admini
  • Bot
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #25 poslato: Mart 22, 2018, 03:41:46 posle podne »
Na mapi de_manilla, kad terori krenu desno pa uz merdevine, pa još napred ima onaj lim pod nagibom i uz njega može da se popne bez ičije pomoći, a kad se popneš ti si na teksturi, a da bude još bizarnije tada si i u vodi i možeš da preplivaš celu mapu ako odlaziš gore po vazduh i ne roniš duboko na nekim mestima jer ćeš se vratiti na mapu.

Na serveru:

Naknadno na praznoj mapi (U vodi sam iako se to ne vidi):


A kad sam već tu, zapazio sam ranije i ovo kod mape de_drought

Terasica kod levog sajta za kantere, to se vidi kada skočiš, a bilo bi bolje kad bi se neko podmetnuo ispod (ovo radi bar sa botovima (pravim botovima, ne igračima))

kiseli

  • Prijatelj Servera
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 266
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #26 poslato: April 01, 2018, 02:36:40 posle podne »
Na mapi de_manilla, kad terori krenu desno pa uz merdevine, pa još napred ima onaj lim pod nagibom i uz njega može da se popne bez ičije pomoći, a kad se popneš ti si na teksturi, a da bude još bizarnije tada si i u vodi i možeš da preplivaš celu mapu ako odlaziš gore po vazduh i ne roniš duboko na nekim mestima jer ćeš se vratiti na mapu.

Na serveru:

Naknadno na praznoj mapi (U vodi sam iako se to ne vidi):


A kad sam već tu, zapazio sam ranije i ovo kod mape de_drought

Terasica kod levog sajta za kantere, to se vidi kada skočiš, a bilo bi bolje kad bi se neko podmetnuo ispod (ovo radi bar sa botovima (pravim botovima, ne igračima))

Sredjeno :)
kiseli <3 uzi

bks

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 448
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #27 poslato: April 01, 2018, 03:11:54 posle podne »

kiseli

  • Prijatelj Servera
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 266
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #28 poslato: April 01, 2018, 03:13:02 posle podne »
kiseli <3 uzi

OverrideX

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: Editovanje mapa i njihovo "balansiranje"
« Odgovor #29 poslato: April 01, 2018, 07:42:23 posle podne »
Na mapi de_daft ako moze da se iskljuci zvuk preletanja aviona, preglasan je i dosadan