Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: ProduŽetak AFK time-a  (Pročitano 849 puta)

coolinbun

  • Taoci
  • *
  • Poruke: 5
ProduŽetak AFK time-a
« poslato: April 13, 2020, 09:13:07 posle podne »
Poštovani admini i adminice,
juče sam pokušao na serverima da usmeno "dignem bunu", međutim zbog malog broja protestanata (samo TS deo ekip) nije mi uspelo, pa sada pokušavam ovde na forumu.
Dakle, ljudi: molim vas da produžite AFK limit time na barem 2 minuta, jer za minut i po, normalan matorac ne može da se izmoča i vrati za tastaturu. Trčim kroz stan ko tinejdžer, žena mi se smeje, dete me gleda kao da nisam normalan. A zašto žurim? Pa kada ispadneš sa servera, wzbog Koronagužve, nemoguće je vratiti se na server naredna 2 sata.
Hvala na (ne)razumevanju.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: ProduŽetak AFK time-a
« Odgovor #1 poslato: April 14, 2020, 10:50:59 posle podne »
Nema potrebe za "bunama" kad postoji dio na forumu za bilo kakvu ideju i predlog, tako da :P
A sto se tice tvog predloga, razumijem te i tako je i svima nama, ali nece biti realizovan jer je praxa pokazala da je najbolje tako kako je sada namjesteno.
Svako sa slotom ima istu priliku i sansu da udje na server, tako da necemo sig dopustiti da neko bude afk 2 min a da 10 igraca ceka da udje, a ne moze :)