Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: 2 servera  (Pročitano 1468 puta)

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
2 servera
« poslato: Januar 23, 2018, 04:54:17 posle podne »
Dobar dan dobri ljudi, ovako, mi imamo dva servera ovde(ne racunamo mini), pa bi mogli da se obaveste svi igrace(pinuje post) u slucaju da se usvoji ovaj predlog.
Neka na jednom serveru a to je classic budu standardne mape + ove nase koje su omiljene medju igracima(dd2,nuke,inf,cbble,bretonia,survivor,c-market i ostale)
A na drugom serveru neka se izbace sve te mape komplet(c-market,bretonia,survivor,contra,entra i i sve ostale sto se igraju svaki dan)
Pa neka se igraci podele ko gde voli da igra, posto je uvece gaming server 32/32 sigurno ce se naci igraci i za ovaj classic server.
Jer se nekome ne svidjaju izbacivanje mapa i ostalo, a ovako se moze svima ugoditi.
Toliko od mene na ovu temu :)

Dzo ® KS

  • Admini
  • Čiter
  • *
  • Poruke: 413
Odg: 2 servera
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2018, 06:23:59 posle podne »
E ovo mi se vec svidja. Podrzavam.
Rodjen los  !

Bad to the bone !


OverrideX

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 66
Odg: 2 servera
« Odgovor #2 poslato: Januar 23, 2018, 07:29:28 posle podne »
Extra ideja... I moze da ona mapa koja postane popularna na gamingu u januaru da se prebaci na clasic u februaru i sve tako

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: 2 servera
« Odgovor #3 poslato: Januar 23, 2018, 07:33:59 posle podne »
Extra ideja... I moze da ona mapa koja postane popularna na gamingu u januaru da se prebaci na clasic u februaru i sve tako
Dodavanje mapa moze, ali bez oduzimanja, ali ipak ne bih dodavao na standardne mape nista(classic server) neka bude kako je, na gamingu neka budu nove mape a stare na classicu.

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: 2 servera
« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2018, 08:21:27 pre podne »
Ja sam isto ovako nešto mislio i predložio u admin grupi. Samo što nije bio ovakav predlog da se izbacuju mape sa puba već sve ostane kako je i bilo, a na classic se doda 50 najigranijih mapa servera iako je ovaj tvoj predlog bio prva verzija.

Problem sa ovim predlogom (blight predlog) je to što će se igrači pregrupisati. Neko dolazi baš zbog tih najigranijih mapa i onda ga ovako silimo da ode  na classic server, ali onda imamo igrače kojima se i dalje igraju te mape ali dolaze zbog ekipe i timskog igranja. Pa onda ćemo doći u situaciju da će neko 100% kukati, a zašto nije ostalo sve kako je bilo ja dolazim zbog mapa i ekipe, a vi ste to prebacili kmeeee kmeeee i tako dalje.

Zato je moj predlog bio da se mape na classicu samo dodaju sa puba/minija one najigranije. Igra se Darkvenice na Pubu, a na classicu se igra alexandra? Odmah znamo gde će igrači otići.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: 2 servera
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2018, 11:45:37 pre podne »
Pa golube, nikad neces moci da ugodis svima, zato mi se cini da je ovaj predlog prihvatljiv, uvek ce neko negodovati na promene(sadasnji sistem izbacivanja mapa) ali treba pronaci sistem gde ne mogu negodovati jer je svima ugodjeno, u ovom slucaju 2 servera, pa neka biraju gde zele da igraju.

bks

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 448
Odg: 2 servera
« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2018, 01:42:59 posle podne »
Ja se slazem sa ovom idejom, ali opet ce ljudi kukati. :P

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: 2 servera
« Odgovor #7 poslato: Januar 24, 2018, 01:50:08 posle podne »
I nema ništa od ovoga dok Kiseli ne da svoj glas i odluči :P  ;D
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: 2 servera
« Odgovor #8 poslato: Januar 24, 2018, 03:10:43 posle podne »
Ma ne mozes ugoditi svima sigurno, treba izneti nekoliko predloga i predlog koji bude imao 70% glasova(bar 100 ljudi bi trebalo da glasa po mom misljenju) neka se usvoji, tako jedino.

BRUNDIX

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 95
Odg: 2 servera
« Odgovor #9 poslato: Januar 24, 2018, 11:11:56 posle podne »
Dobar predlog,naravno da će opet neki negodovati ali će se vremenom smiriti a mi ćemo dobiti dva puna servera.Treba probati pa ako baš ne ide vratimo na staro.

laracrofna

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 143
  • Bot, ali ubija
Odg: 2 servera
« Odgovor #10 poslato: Januar 28, 2018, 10:20:45 posle podne »
Svidja mi se predlog cak sto vise moze da se mape koje se izbace na gaming ubace na classic i obrnuto i tako medju nama budu opet sve mape samo sto ce oni koji vole standardne mape preci na classicu i povecati broj igraca tamo. tj. podeliti se i oba servera ucine podjednako dobrim. Kada sam citao post odmah sam pomislio da je to idealna promena za sve nas.

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: 2 servera
« Odgovor #11 poslato: Januar 29, 2018, 06:16:43 posle podne »
Eto, dati ovaj predlog na glasanje u grupi i primeniti ga ako se izglasa(minimum 100 ljudi mora da glasa i 70% minimum za primenu) i svi srecni i zadovoljni :)