Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Nove mape  (Pročitano 1334 puta)

En-Trax

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 37
Nove mape
« poslato: Januar 30, 2019, 12:16:09 posle podne »
https://gamebanana.com/maps/186764
https://gamebanana.com/maps/187431
i ako neko nadje mp_crash sa cod mw2
mogla bi neka verzija de_rats mape.

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Nove mape
« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2019, 12:20:00 posle podne »
Prva mapa je za CS GO
Druga mapa izgleda okej, pogledaću je za vikend.

Što se tiče de_rats mapa gledao sam neke da ne kažem veliku većinu i problem je što su uglavnom samo sa jednim sajtom ili neobeleženim sajtovima.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

kiseli

  • Prijatelj Servera
  • Čiter
  • ****
  • Poruke: 266
Odg: Nove mape
« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2019, 01:57:47 posle podne »
Posto je Boza zauzet, ja da ti odgovorim :D

de_backlot - Mapa deluje ok, obelezeni sajtovi, nesto uzi prolazi da nerviraju igrace i povremeni fps drop jer je otvorena. Sa druge strane mapa bez HD detalja ima preko 15mb, sto znaci da ce dugo da se skida(narocito u situacijima kad je gomila ljudi skida prvi put ili ako pukne FDL). Do sada je praksa bila da se te bas velike mape zaobilaze bas zbog tih mogucih problema, mada se desavalo da se ubaci po neka pa je na Bozi da odluci :)

de_rats - Kao i ostale slicne mape su malo specificne, deo njih nisu dovoljno velike za 16v16 i ima 1 sajt, a opet ni dovoljno male da se jure ljudi 1v1 i 2v2 okolo. Pa su nekako uvek bile izbegavane, mada ono mozda treba probati sa njima malo :D
kiseli <3 uzi

En-Trax

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 37
Odg: Nove mape
« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2019, 04:22:38 posle podne »
Videcu i ja kada stignem,ali pogledacu jos neke mape sa Cod-a koje mogu da se ubace kod nas..

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Nove mape
« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2019, 07:10:49 posle podne »
Yup, malopre sam ipak pogledao mapu i nema šanse da ubacimo ovako detaljnu mapu na server.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

En-Trax

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 37
Odg: Nove mape
« Odgovor #5 poslato: Februar 04, 2019, 11:41:42 pre podne »
Da te napomenem,mapa de_herm,pomeri CT spon ka double doors prolazu ka sajtu koji je na mostu,jer CT ne stigne da izadje odatle a, TT je vec plantao C4 ... stavi spon kod DD da bi se mapa ujednacila..tako ce TT imati borbu za oba sajta podjednako,a CT ce moci da brane..

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Nove mape
« Odgovor #6 poslato: Februar 04, 2019, 12:07:56 posle podne »
Pre 2-3 dana - pomerio sam CT malo napred, a TT malo nazad. Pa javi kako kakvo je stanje kad se bude igrala.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

En-Trax

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 37
Odg: Nove mape
« Odgovor #7 poslato: Februar 04, 2019, 02:54:10 posle podne »
Igrao sam nakon tvog edita... daleko su CT u dbl dora.. opet nema sanse da se stigne... a imao sam razne sponove kao ct,namerno sam nom tu mapu... ali jos treba ct napred...

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Nove mape
« Odgovor #8 poslato: Februar 05, 2019, 08:14:42 pre podne »
Pomeren de_herm, mislim da će sad biti bolje. Videćemo balans nakon mesec dana, trenutno je : Counter-Terrorist 20.65% |Terrorist 79.35% odnos.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!