Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?

Autor Tema: Vredjanje  (Pročitano 1308 puta)

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Vredjanje
« poslato: Septembar 27, 2019, 11:36:44 pre podne »
Leskovac naziva igraca "debilcinom" a admin ne sankcionise, da li je admin cuo to, ja ne znam, u svakom slucaju evo demo-a pa vi resite to. Hvala.

https://www.sendspace.com/file/nh20j3

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Vredjanje
« Odgovor #1 poslato: Septembar 27, 2019, 03:09:39 posle podne »
Zaboravih da napomenem da je u pitanju poslednja runda.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Vredjanje
« Odgovor #2 poslato: Septembar 27, 2019, 08:14:16 posle podne »
Demo ce biti pogledan, hvala na prijavi

Golub Božo

  • Čiter
  • *****
  • Poruke: 601
  • Oh no.
Odg: Vredjanje
« Odgovor #3 poslato: Septembar 28, 2019, 09:32:08 pre podne »
Pogledao sam demo, score na tab-u mi se ne vidi na demou.
Ispratio sam smrti - vidim da nema nikoga od admina ja je bio mrtav u trenutku kada je to Leskovac izrekao.
Što se tiče Leskovca - dobija poslednje upozorenje definitivno od mene.
Put your faith in the light! Desideratus Fatum!

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Vredjanje
« Odgovor #4 poslato: Septembar 28, 2019, 10:12:40 pre podne »
Hvala, i meni se cinilo da nije bilo admina koji bi mogao da cuje to, ali moje je bilo da prijavim.... :)

Dahaka

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 91
Odg: Vredjanje
« Odgovor #5 poslato: Septembar 28, 2019, 12:21:59 posle podne »
E eto ti Bozo jedan od razloga sto sam napustio amx...kazete da su svi ravnopravni a cuvate "leskovca" ko da je zasticena vrsta !!!
Pa evo jos jedan demo u nizu, kako je krenulo svi ce postati debilcine, vreme 8:20+ , pa vi njeg upozoravajte i dalje, bas me zanima sta bi uradili
kada bi vama rekao nesto tako ? Trazili ste demo javno i javnu zalbu i bio bi kaznjen i sve reseno pa da vidimo sta cete uraditi igracu koji je na listi za banovanje na prvu gresku, na prvo prekrseno pravilo...mislim da bi server bio puno bolji bez doticnog. Svj imas evo sledeci demo, dao si mu poslednje upozorenje pa izvoli... lep pozdrav
Link za demo:

https://ufile.io/9k8wylep

Cinderella

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 85
    • FB
Odg: Vredjanje
« Odgovor #6 poslato: Septembar 28, 2019, 12:28:31 posle podne »
Zato sam ja i prestala da se zalim na doticnog jer ocigledno im je vazniji  on od igraca koji postuju pravila i ne smaraju ceo server. Kad god nema admina ili je na serveru neki od admina koji inace ne radi nista onda on vredja proziva itd bez prestanka i to svi dobro znaju al se prave ludi. Dzabe i prijave i sve onda ispada kao da mi smaramo i kukamo a ne da on smara, vredja i krsi pravila.
Da je bilo ko od nas bilo sta od toga rekao dobili bi istog trenutka ban ali ne on opomenu za opomenom i onda ponekad mali bancic i sve iznova.

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Vredjanje
« Odgovor #7 poslato: Septembar 28, 2019, 02:24:00 posle podne »
Dahaka, bio si admin i znao si da postoje igraci koji se smeju strozije kazniti. Za ono kratko vreme dok sam bio admin, sta god da je leskovac rekao, ja bih mu dao ban od 7 dana,ali nije nista prekrsio tih par dana..  Zar mislis da bi se neko od admina bunio?  Svi mi zelimo da ovaj server ucinimo boljim za nas, ali se neko ispreci ka tome i onda admini odu samo...

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Vredjanje
« Odgovor #8 poslato: Septembar 28, 2019, 03:51:58 posle podne »
E ovako, prije svega nikog ne stitimo, ni jedan igrac nikad za "debilcino" nije dobio stalni ban bilo to upuceno meni ili nekom od vas, admin da je cuo reagovao bi na licu mjesta, ali nije cuo jer vm je tako podesen. Svi znamo koliko je banovao dobijao i koliko je puta bio blizu stalnog bana. Nakon prvog demoa dje je vredjao igraca smo odlucili da je ovo zadnja opomena koju ce Leskovac da dobije, opomenu je dobio i slozio se sa njom, sve SLEDECE ce da bude zakljuceno stalnim banom bez opcija vracanja i slicno. Zasto kazem sve sledece? Mislim od danasnjeg dana pa na dalje. Zatim, da su ova dva demoa JAVNO dostavljena pravim redosledom do ovoga ne bi ni doslo, Ali zasto bi bilo tako lakse je sad zar ne :) Uglavnom demo koji je objavljen prvi je objavljen uz pitanje od igraca da li ce biti adekvatna kazna, pitanje je bilo upuceno jednom od admina tj meni, i igrac je dobio potvrdan odgovor, to isto Dahaka si i ti mogao da uradis kad je tebi taj demo prosledjen, kao sto ti je i receno. Svi isto zelimo i svi istom tezimo a to je mir na serveru i lijepo ponasanje i druzenje. I za kraj, Cidni vjeruj mi da smo svi na strani igraca koji ne krse pravila, ali da pokusavamo radi svih nas da kaznama koje dobijaju "problematicni" i njima pomognemo. Da ne bi dolazilo opet do banova od 7 ili vise dana OVA opomena mu je gora od svih tih kao sto kazete sitnih banova, i zato je zadnji put da se "raspravljamo" oko igraca Leskovca, ako dodje, tj kad dodje do sledeceg vredjanja igraca i grubog krsenja pravila trajno ce biti udaljen sa servera.

Dahaka

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 91
Odg: Vredjanje
« Odgovor #9 poslato: Septembar 28, 2019, 04:00:00 posle podne »
Demo koji sam sada postavio ovde, dobili ste na admin grupi. Samo sto se nista nije reagovalo, jest al uz izgovor "mora da bude objavljeno javno" . Admin sam ovde dugo, bio, i znam kako se radilo i koliko se puta uradilo na ovaj nacin, admin dostavi demo na admin grupu i banuje se doticni, zatim objavi javno i to je to kraj price. SVe ste to dobili i niko nije nista uradio, cak ni upozorio. Ali vidi ovako Andrea prijateljice nema veze, ne bih da gubim zivce na nebitne ljude vise, pokusao sam sve ali nista nisam dobio. A vi se i dalje dogovarajte sa igracima privatno pa kao nece oni vise nece, nakon sto su izvredjali pola servera, videcemo, bas me zanima dokad ce to trajati... poz

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Vredjanje
« Odgovor #10 poslato: Septembar 28, 2019, 04:04:56 posle podne »
Trajat ce do sledeceg krsenja pravila, kao sto rekoh :) ne znam cemu nezadovoljstvo, kad je dobio kaznu (upozorenje) gore nego ban od 7 dana ili vise

Dominacija ^.^

  • Bot
  • **
  • Poruke: 15
Odg: Vredjanje
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 10, 2019, 07:22:05 posle podne »
da se izjasnim sa vredjanjem igraca Tony  ja znam za ovoliko vreme provedeno na serveru da si uvek bio protiv mene , i da skoro uvek izigravas policajca na server snimas ,saljes itd sta je tvoj problem sa tobom,sta tebe briga za mene i druge igrace koji dolaze na server,sta pricaju itd,ako je admin bio i uvek je tu,uvek sam gagovan i banovan i sve je ok ,izdrzim presipitam sebe,itd,jel si ti Tony svestan nekad ili nesto nikad nisi pogresio,nikad nisi imao neke problem, pa nisi se nikad zapitao dali ti hvali nesto oko tebe,igra je online,ok je i nije ok sto sam radio,Dahaka koliko znm dok je on admin uvek me gaguje i banuje ok ispravna odluka,Andrea od nje bar od vecine sam odmrao po vise od 7 dana ok ,jer preteram sa mikom i prihvatam kaznu koji admin tim izrekne.Samo mi nije jasno zbog ceka Tony i Dahaka zasto mene svaki put jurite dali sam reko nesto ili napisao.Kazete da me neko stiti,Cindi nije to pratio sam vase ulaze na serv igrate 3-4 runde i izadjete,i opet taj Leskovac smeta vama vec duge 6 godine.
Ja sam se javio Golubu u poruci da imam probleme porodicne,ok je ako ste odlucili da me banujete za stalno sa servera prihvatam i to,hvala vam na druzenju za ovoliko vremena koji ste me trpeli  mog recnika,kukanja za gutanje,lagova,pingova,prozivanja igraca za svega i svacega, itd.Tony odrasti nekad ne juri tudje probleme sagledaj svoje koje ces imati u buducnosti koje ce te pratiti sta radis sada radices i do zivota!!!
Pozdrav svima hvaala jos jedanput.

AndreA

  • Head Admin
  • Pro
  • ****
  • Poruke: 238
Odg: Vredjanje
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 10, 2019, 10:30:51 posle podne »
Leskovac, nisu krivi niti Tony niti Dahaka, niti neko treci. Sam si kriv, i ovo je sve moralo ovako da bude. Ja sve razumijem, i pokusali smo da ti pomognemo,  sam znas da kad god sam na srv bila pokusala sam da tvoje "probleme i nervozu" iskanalisem kroz salu i da ne dodje do ovoga. Ali doslo je, ne mozemo da dozvolimo da vredjas igrace koji nisi to zasluzili, i da svaki dan se igraci koji ne krse pravila zale na tebe i tvoje ponasanje, pravila su pravila, opomenu si dobio onaj dan, i samo par dana nakon toga si dozvolio sebi da moramo da te banujemo. Tako da nema price i ne zamjeraj nikom.

blight.salvalcano

  • Pro
  • ****
  • Poruke: 213
Odg: Vredjanje
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 11, 2019, 10:53:14 pre podne »
Zbog mog pitanja "Da li si svestenik" si burno reagovao i ispalo je da te provociram, a to je bilo pre oko godinu ipo dana.. Da li je uredu da te pitam to? Pa mozda i nije ali sam hteo eto da razbijem malo tu tenziju medju nama koja ne traje 6 godina, vec 2-3... I na kraju zbog tog pitanja ja dobijem ban 7 dana... One dodatne razloge tipa rtv i ostalo necu ni uzimati za razlog jer svakako nije za sedmodnevni ban... Da li je to uredu, pitam se? Idemo dalje: to sto ti imas porodicne probleme, a zar ih svi mi nemamo, a zar svako od nas nema neke svoje probleme? Da li nam to daje za pravo da clanove ove nase male  server zajednice konstantno vredjamo na serveru? Desava  se svakome da pogresi, ali prihvatimo kritiku i budemo kaznjeni, pa malo smanjimo dozivljaj... To tvoje prozivanje za gutanje,lag, moje "koristenje" wh je i podnosljivo i moze proci samo gagom, ali ti prelazis tu granicu... Idemo dalje, ja ne jurim "tudje" probleme, ovo je nasa mala online zajednica koja ima svoja pravila a stvarno ne znam sta ocekujes ako ne postujes pravila i tu zajednicu... Imam jos toga da pisem, ali neka.. Dovoljno je..

DARCHY

  • Ozbiljan igrač
  • ***
  • Poruke: 39
Odg: Vredjanje
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 11, 2019, 01:52:21 posle podne »
Svako ima neke svoje okove(probleme) koje vuce sa sobom.Ja sam iskreno ocekivao od tebe kao od starijeg coveka da prestanes da se ponasas kao dete.Evo to ti kazem ja koji sam ajd da kazem jedan od mladjih na serveru..TI si matori sam sebe banovao sa servera gde si proveo godine i gde si imao kredita jer igras dugo.Tog kredita vise nema.Ali pazi stalan ban traje 40 dana,imas 40 dana da razmislis gde je tvoj problem,a ne druge da krivis zbog tvojih problema..:D